275 | VESNICE NA PODKARPATSKÉ RUSI
POKORNÝ Ora Alexander (1901 – 1950)
- starting price: 2 500 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na kartonu, 59 x 77 cm, rámováno, datace 1937 – 1938, signováno vpravo dole Ora Pokorný.